Yamalar-Hileler-Metin2
SİTEMİZDEKİ NİTELİKLERDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ...
SİTEYE MODARATÖR ALINACAKTIR GÖREV ALMAK İSTİYENLER

cemtiginsipahi@hotmail.com u eklesin
Yamalar-Hileler-Metin2

Yamalar-Hileler-Metin2

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

DAMATLAR :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: DAMATLAR :)   Ptsi Ekim 11, 2010 11:01 pm

Bir kayın validenin üç damadı varmış. Birgün bunlar tatile denize gitmişler. Kayınvalide "bakayım damatlarım beni ne kadar seviyor" deyip atlamış denize ve boğulma taklidi yapmaya başlamış. "Büyük damadım boğuluyorum ne olur kurtar beni" demiş. Büyük damatta hemen kurtarmış. Ertesi sabah büyük damadın kapısında bi reno laguna üzerinde de bir not "sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınvaliden". Ertesi gün ortanca damadı denemiş aynı şekilde oda hayatını kurtarmış onunda kapısında bi reno safrane ve üzerinde bi not: "sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınvaliden". Sıra küçük damadı denemeye gelmiş. Ertesi gün yine denize girmiş. "Damadım boğuluyorum ne olur kurtar beni" demiş. Küçük damat "s.kt.r lan boğulursan boğul demiş. Kadında oracıkta boğulup ölmüş. Ertesi gün küçük damadın kapısının önünde bi ferrari üzerinde de bi not "Sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınpederin."
Kullanıcı profilini gör http://pvpturk.bedavaforum.biz

DAMATLAR :)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası